Piękna nasza Polska cała...

Przed zbliżającym się Świętem odzyskania przez Polskę niepodległości tydzień w przedszkolu upłynął nam w duchu patriotycznym. Wspólnie śpiewaliśmy Hymn Polski oraz pieśni patriotyczne. Pracowaliśmy z mapą poznając największe miasta, stroje ludowe i ukształtowanie powierzchni Polski. Zorganizowaliśmy w sali wycieczkę zaczynając od Morza Bałtyckiego i płynąc Wisłą dopłynęliśmy do Tatr. Po drodze zwiedzaliśmy m.in. Warszawę i budowaliśmy z klocków „ warszawskie wieżowce”. Popracowaliśmy też nad grafomotoryką poznając literkę P jak POLSKA. Każda Żabka już teraz wie , że jest Polką lub Polakiem i wszyscy jesteśmy z tego dumni!!!